O aplikácii


Naša aplikácia - Moje Karty, Vám umožní uložiť a používať všetky vaše vernostné karty založené na princípe čiarových EAN kódov alebo Code 128 kódov do vášho mobilného telefónu. Funguje to veľmi jednoducho:

Kartu odfotím, uložím do mobilu a používam pri nákupoch.

A navyše za aplikáciu nemusíte nič platiť  -   j e   z a d a r m o

Čo potrebujete?

Stačí mať martphone s operačným systémom Android (väčšina súčasných mobilov) alebo iOS (iPhone) a stiahnuť si našu aplikáciu z Google Play (Android) alebo App Store (v prípade iPhone). K aplikácii sa dostanete prehliadaním uvedených lokalít pomocou Vášho telefónu alebo priamo kliknutím na odkaz  v spodnej časti našej stránky. Po nainštalovaní sa nemusíte zdržiavať registráciou a môžete okamžite aplikáciu používať.

  • Žiadne poplatky – všetko zadarmo
  • Žiadna reklama (môžete si ju prezrieť len v prípade Vášho záujmu)
  • Žiadna nevyhnutná registrácia
  • Všetky vernostné karty máte vždy pri sebe a nikdy ich nestratíte

Čo získate?

  • možnosť mať svoje vernostné karty vždy so sebou, bez nutnosti mať ich v peňaženke, či hľadať v kabelke
  • možnosť prezerať si aktuálnu ponuku našich partnerov - Vašich obchodníkov a byť tak informovaný o akciových tovaroch, službách, či udalostiach
  • možnosť registrovať sa do vernostných programov našich partnerov

Ako používať aplikáciu?

Ovládanie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne. V prvom kroku, po nainštalovaní aplikácie, by ste si mali pridať Vaše vernostné karty buď zosnímaním - skenovaním - čiarového kódu na vernostnej karte, alebo zadaním číselnej reprezentácie (zvyčajne sa nachádza pod čiarovým kódom) pomocou klávesnice v telefóne. Po pridaní je karta okamžite pripravená na použitie. Na predajnom mieste teda stačí zapnúť aplikáciu, vybrať príslušnú kartu a predložiť predajcovi. Ten môže kartu zoskenovať čítačkou priamo z displeja mobilu alebo v prípade, že sa vyskytnú problémy so snímaním, zadá príslušný číselný kód zobrazený nad čiarovým kódom.

Moje Karty v App Store Moje Karty v Google Play